Voskování podlah

Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem. Voskování podlah je vhodné na PVC, marmoleum, lakované parkety, přírodní kámen a další druhy měkkých a tvrdých podlah. Díky voskování podlaha nejen skvěle vypadá, neničí se, ale hlavně se do podlah nezanáší špína. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru. Z fotografií podlahy během nanášení vosku je jasně vidět, jaký rozdíl je mezi ošetřenou a neošetřenou podlahou.

K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky

Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch. Ten zabrání nečistotám, aby se dostaly hluboko do struktury podlahy a poškodily ji.

Na každý typ povrchu se hodí trochu jiný vosk. V mnoha druzích vosku se dobře vyznáme a vždy vybíráme správný vosk. K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky značek KIEHL a TASKI, takže si můžete být jistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po ošetření. Frekvence voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhanosti podlahy. Samozřejmě Vám s volbou ideální frekvence voskování podlahy rádi poradíme.

Ceník voskování podlahy

Voskování podlah je vhodné na PVC, marmoleum, lakované parkety, přírodní kámen a další druhy měkkých a tvrdých podlah.

Nabídka služby
Cena
Voskování
od 60 Kč/m2
Velikost a členitost prostoru
Cena na vyžádání

Proč je důležitá pravidelná péče o podlahu

Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může stát až kolem 400 korun za m2, což už se pomalu blíží ceně za novou podlahu. Za voskování podlahy zaplatíte kolem 50 korun za m2, navíc při větším objemu můžete získat na voskování podlahy slevu. V oblasti podlah se na nás spoléhají například Střední průmyslová škola grafická nebo English College in Prague.

Máte zájem o voskování podlah?

Dopřejte své podlaze péči, kterou si zaslouží. Obraťte se na naši úklidovou firmu telefonicky na čísle +420 602 332 178 nebo přes kontaktní formulář a my vrátíme Vaší podlaze dávno zašlý lesk.

    Nacenění úklidu

    Zanechte nám své telefonní číslo, zavoláme Vám.