Úklid kanceláří

Úklid kanceláří a dalších prostor firma Plecitý provádí již mnoho let a má potřebné zkušenosti. Pravidelně a spolehlivě uklízíme větším i menším zákazníkům, které najdete v sekci reference. Zvládneme uklidit jakoukoli kancelář od jednoho pokoje s malým psacím stolem až po rozlehlé kancelářské prostory, kde nám pomáhá i naše moderní strojové vybavení – automaty a jednokotoučové stroje, extraktory Kaarcher, Nilfisk a další. O tom, proč je úklid kanceláří důležitý jsme psali i v našem článku.

Doprava v rámci Prahy zdarma

Rádi také uklízený prostor osobně navštívíme, abychom mohli provést přesnější nacenění. Jsme velice flexibilní, úklidy provádíme každý den v týdnu podle Vašich potřeb, nic nepřiplácíte dokonce ani o víkendu. Pokud máte kancelář v Praze, jistě Vás potěší, že dopravu nabízíme zdarma. V případě pravidelné spolupráce k Vám po domluvě může docházet na úklid stále stejný zaměstnanec, který bude dobře znát Vaše individuální potřeby

Ceník úklidu kanceláří

Pokud máte zájem o individuální nacenění úklidu Vaší kanceláře, napište na e-mail dplecity@volny.cz nebo zavolejte na telefon +420 602 332 178.

 

Pro nacenění budeme potřebovat tyto informace

Nabízené služby
Cena
Vybavení, které je třeba očistit (osvětlení, nábytek, spotřebiče apod.)
Cena na vyžádání
Frekvenci a pravidelnost úklidu
Cena na vyžádání
Použití techniky
Cena na vyžádání
Úklid kanceláří
Cena na vyžádání

Pravidelný úklid přináší lepší výsledky

Kdekoli se pohybují lidé, přibývá nepořádek a nečistota a kanceláře rozhodně nejsou výjimkou. Koše se plní nepotřebnými papíry a obaly, na poličky sedá prach a na koberec létají drobky od jídla a okna jsou samá šmouha. Součástí kanceláře také bývá kuchyňka, kde se hromadí špinavé nádobí, které nikdo nemá čas umývat. Už po krátké době není kancelář právě reprezentativním prostorem a určitě není vhodná pro přijímání vážených návštěv. V zanedbaném prostoru také trpí produktivita i nálada zaměstnanců.

V kanceláři jste přece proto, abyste v klidu pracovali, vyřizovali telefonáty a scházeli se s obchodními partnery. Rozhodně ne proto, abyste vysávali a utírali prach. Dělejte to, v čem jste dobří, a starost o úklid Vaší kanceláře přenechte profesionálům. My jsme zase dobří v uklízení.

Máte zájem o úklid kanceláří ?

Starost o úklid Vaší kanceláře přenechte profesionálům. Disponujeme špičkovou technikou od běžných vysavačů až po mycí automaty, takže zvládneme více práce za méně času a tedy s nižšími náklady. Cena úklidových služeb navíc už obsahuje veškeré čisticí a hygienické prostředky.

    Nacenění úklidu

    Zanechte nám své telefonní číslo, zavoláme Vám.