Generální úklid

Úklid Plecitý si poradí prakticky s každým prostorem, od kanceláří přes celé budovy škol až po velké výrobní haly.

Boj s prachem a nečistotami nikdy nekončí a ne všechno čištění lze provádět v rámci pravidelného úklidu. Proto je čas od času v každém prostoru nutné udělat generální úklid například po stavbě, rekonstrukci nebo malování. Nezáleží ani na tom, zda potřebujete úklid v Praze či v jejím okolí, rádi za Vámi přijedeme zdarma kamkoliv.

Vyčístíme Vám interiér od stropu až po podlahu

Na všechny pravidelné i generální úklidy používáme značkové stroje Taski, Nilfisk a Kärcher, kterým neuteče žádná špína. Čištění koberců, strojové mytí podlah nebo mytí oken a praní záclon doplňujeme o prověřené profesionální čisticí prostředky s vysokou účinností a minimálním dopadem na životní prostředí.

Ceník generálního úklidu

Cenu generálního úklidu s Vámi vždy domluvíme individuálně jelikož ho ovlivňuje mnoho faktorů. Rádi se předem přijedeme podívat na prostor, který kde budeme úklid provádět, abychom mohli kalkulaci provést co nejpřesněji. Mnoho let zkušeností a vysoká produktivita práce Vám zajistí zajímavou cenu za úklid, aniž by utrpěla kvalita. Při dlouhodobější spolupráci navíc získáte další slevy a výhody.

Nabízené služby
Cena
Cena generálního úklidu
dle individuálního nacenění
Dlouhodobější spolupráce
Rádi poskytneme slevu

Důkladný úklid bytu či domu

generální úklidy provádíme pouze pro komerční prostory. Dlouholetými zákazníky u nás jsou: lékárny Dr Max, Mateřské školy, Svět Rovnátek, LABS 1508 atd

 

Máte zájem o generální úklid?

Máte zájem o generální úklid a hledáte firmu, která nabízí daleko více než nízkou cenu? Na nás se můžete spolehnout. Staňte se klienty Úklidu Plecitý, budete v dobré společnosti firem, jako je Radio City nebo English College in Prague. Stačí vyplnit kontaktní formulář během jednoho dne se Vám ozveme a domluvíme vše potřebné.

Samozřejmě jsme pojištěni proti škodě vzniklé při úklidu až do výše 5 milionů korun, takže se nemusíte ničeho obávat.

    Nacenění úklidu

    Zanechte nám své telefonní číslo, zavoláme Vám.