Čištění koberců

Úklidová firma Plecitý provádí rychle a spolehlivě čištění koberců a čalounění v regionu Praha a okolí s dopravou zdarma. O čištění koberců se vždy v naší úklidové firmě stará zkušený specialista, který vybere správný postup. Máme nejmodernější strojové vybavení. Umíme si poradit s různými druhy znečištění, ale i roztoči.

Čištění koberců a čalounění pro firmy a domácnosti

K čištění koberců používáme v naší úklidové firmě špičkové extraktory Karcher a Nilfisk, při silném znečištění používáme extraktorové automaty s kartáči. Kromě domácností a kanceláří běžné velikosti zvládneme díky extraktorovým automatům čištění koberců také v rozsáhlých administrativních budovách, školících centrch, hotelích apod.

Zajišťujeme také důkladné čištění čalouněného nábytku, nejen sedacích souprav a židlí v interiérech domácností a kanceláří, ale i sedadel v interiérech autobusů a automobilů, na které se často při čištění zapomíná.

Ceník čištění koberců

Cena závisí na velikosti a náročnosti zakázky. Rádi provedeme individuální nacenění. Koberec nebo čalounění přijedeme vyčistit jakýkoli den v týdnu bez příplatku, stačí napsat na dplecity@volny.cz nebo zavolat na telefon +420 602 332 178 a domluvit si termín čištění. Navíc v rámci Prahy neplatíte za dopravu, takže domluvená cena bude skutečně konečná. U firmy Plecitý Vás žádné háčky ani příplatky nečekají, jen kvalitní čištění koberců a čalounění za férovou cenu.

Nabízené služby
Cena
Strojové čištění koberců
od 20 Kč/m2
Strojové čištění kancelářských židlí
od 40 Kč/ks
Strojové čištění sedacích souprav
cena na vyžádání (závisí od velikosti)

Pravidelné čištění koberců a čalounění

Koberce v domácnosti nebo kanceláři mají totiž oproti plovoucím podlahám či dlaždicím několik výhod. Kvalitní koberec vypadá lépe, skvěle izoluje teplo, je příjemný na dotek a přispívá k celkově komfortnímu dojmu z místnosti. Vyžaduje však daleko náročnější péči, a pokud neprovádíte pravidelné čištění koberců, může být dokonce zdrojem zdravotních rizik. Kromě zachytávání velkého množství prachu se totiž koberce a čalounění velmi rychle stávají „domovem“ pro nevítané hosty – roztoče a další hmyz, který se živí drobnými šupinkami kůže a dalšími nečistotami. Ti rozhodně k čistotě prostoru ani jeho zdravotní nezávadnosti nepřispívají. Mnoho lidí navíc trpí alergií na roztoče a kvůli roztočům a dalším nečistotám je trápí pálení očí nebo přerušovaný a neklidný spánek. Tyto se snaží potlačovat užíváním léků, i když lepším řešením je pravidelné a důkladné čištění koberců a čalounění.

Máte zájem o čištění koberců?

O čištění koberců se vždy v naší úklidové firmě stará zkušený specialista, který vybere správný postup. Máme nejmodernější strojové vybavení. Umíme si poradit s různými druhy znečištění, ale i roztoči.

    Nacenění úklidu

    Zanechte nám své telefonní číslo, zavoláme Vám.