Mytí oken pro firmy i domácnosti

Naše úklidová firma zajišťuje rychlé a kvalitní mytí oken v regionu Praha a okolí doprava zdarma. Mytí oken můžeme provádět i v rámci pravidelného úklidu či generálního úklidu.

Myjeme okna šroubovací i nešroubovací, prosklené stěny, výkladní skříně obchodů, vnitřní prosklené přepážky včetně rámů, žaluzií, parapetů a praní záclon.

Špinavá okna propouštějí o 10 % méně světla

I když se podlaha leskne čistotou a čerstvou vrstvou vosku, koberec je čerstvě vysátý, čalounění vypadá jako nové a na policích není ani smítko, nemusí být výsledný dojem dokonalý. Úklid totiž není kompletní bez mytí oken. Špinavá okna plná šmouh a nečistot nepůsobí dobře v domácnosti ani v kanceláři. Obchodní jednání ve špinavém a zanedbaném prostředí vašemu obchodování jistě neprospěje.

Ještě patrnější je přínos mytí oken ve velkých výrobních halách a kancelářských prostorech typu open-space. Velmi špinavá okna totiž propouštějí o 10 % méně světla, než okna po mytí. To zvyšuje náklady na svícení (zvláště na podzim a v zimě) a také zhoršuje výkon i celkový pocit zaměstnanců. Přirozený sluneční svit je totiž umělým světlem nahraditelný jen částečně. Na mytí oken se proto dívejte nejen jako na náklad, ale i jako na investici a několikrát ročně doplňte naše pravidelné úklidové služby právě i o mytí oken.

Ceník mytí oken

Nabídka služby
Cena
Standardní mytí oken
od 20 Kč/m2
Okna šroubovací
od 24 Kč/m2
Mytí výloh a prosklených přepážek
od 18 Kč/m2
Mytí vnitřních horizontálních žaluzií
od 10 Kč/m2
Při plochách nad 500
sleva 10 %

Mytí oken v rozsáhlých kancelářských prostorách

Příliš velkým soustem pro nás není ani mytí oken v rozsáhlých kancelářských prostorách a nebo zdravotnických zařízeních. Pro mytí oken disponujeme i výškovou plošinou nebo horolezci, takže bez problémů zvládneme i mytí prosklených stěn ve špatně přístupných místech.

Čištění horizontálních žaluzií

Kromě mytí oken zajišťujeme také čištění horizontálních žaluzií, kde se kvůli velké celkové ploše žeber během používání usazuje mnoho nečistot a je téměř nemožné je bez správné techniky vyčistit.

Máte zájem o mytí oken nebo žaluzíí?

Zdarma provedeme individuální nacenění s přihlédnutím k velikosti zakázky a charakteru objektu. Ceny mytí oken již zahrnují čisticí a hygienické přípravky. Flexibilita u nás není jen prázdnou marketingovou frází, protože mytí oken můžeme provést každý den v týdnu bez příplatku. Navíc v rámci Prahy neplatíte za dopravu.

    Nacenění úklidu

    Zanechte nám své telefonní číslo, zavoláme Vám.